Dokonalé svatební líčení vám zajistí krásný makeup po celý den a budete se cítit opravdu výjimečně. Svatební líčení musí podtrhovat krásu nevěsty, ladit s doplňky a šaty. Další jeho charakteristikou je dlouhá trvanlivost, aby se nic nerozmazalo ani při slzách štěstí.

Na tom nejlepším líčení se spolu domluvíme na zkoušce, která je vhodná měsíc až 14 dní před obřadem. Při ní rovněž vybereme vhodný účes, který bude ladit s líčením, šaty a doplňky. Důležitou roli hraje také barva svatby. Na zkoušce vám vytvořím kompletní makeup i účes, jehož trvanlivost potom můžete po celý den testovat. I když účes bychom měly poté sundat (nikdo by neměl vidět budoucí nevěstu předem :-)).

Nevěsta

Pro svatební líčení používám voděodolný dlouhotrvající make up s dostatečným krytím, aby schoval případné začervenání z návalu emocí. V ceně svatebních balíčků je vždy zahuštění řas trsy značky Ardell, které působí velmi přirozeně, vydrží i slzičky a na očích je vůbec necítíte. U svých makeupů garantuji výdrž i v extrémních podmínkách, například během venkovních svateb v létě. Pokud však máte velmi mastnou pleť, nevydržíte se nedotýkat své tváře, nebo se obáváte návalu slz štěstí, doporučuji svatební balíček s celodenní asistencí.