Co vás čeká na kosmetickém poradenství?

Na kosmetickém poradenství se můžete těšit hlavně na úžasný relax pro vás a hýčkání pro vaši pleť. Pracuji s luxusní kosmetikou Mary Kay a čeká vás opravdový zážitek, který je pro vás a vaše hosty zdarma. Na kosmetickém poradenství vám určím typ pleti, vyberu vám správné přípravky na míru pro každodenní péči tak, aby to řešilo váš konkrétní problém nebo nedostatek efektivně a abychom dosáhli společně požadovaného výsledku. Potřeby vaší pleti jsou samozřejmě individuální, ale nejčastěji s klienty řešíme např. ošetření velmi suché pleti, jak se zbavit akné, jak hydratovat popraskané rty, otoky kolem očí, povadlost pokožky, pigmentové skvrny či atopický ekzém. Pro vás z toho plyne mnoho výhod – můžete si vyzkoušet přípravky před tím, než je zakoupíte, máte výhodu stálého osobního servisu a poradenství.

Kosmeticke_poradenstvi

Jak si domluvit kosmetické poradenství?

Přijít se hýčkat můžete kdykoliv, pracuji dle objednání. Vymyslíme společně termín tak, aby vám to vyhovovalo a měla jste opravdu čas se věnovat sama sobě a “vypnout”. Můžeme se domluvit v dopoledních hodinách a budete krásná celý den, odpoledne či večer, kdy bude vaše pleť vyhýčkaná a připravená do postele na noční regeneraci. Poradenství trvá přibližně 1,5 hodiny dle počtu hostů.

Jaká je cena kosmetického poradenství?

Kosmetické poradenství je bezplatné. Na hodince krásy se dozvíte mnoho informací, jak se starat o vaši pleť efektivně, jak o ni pečovat, když se změní její potřeby, co jí pomůže a co naopak nedělat, neboť by jí to mohlo uškodit. Máte jedinečnou možnost si vyzkoušet na vlastní kůži celé portfolio produktů Mary Kay. Budete-li spokojená, můžete si u mě přípravky zakoupit, ale není to podmínkou.

Můžu si vzít kamarádku nebo musím přijít sama?

Vše záleží na vás. Jsem zvyklá na poradenstvích pracovat ve skupince 4-5 žen. Je to zábavnější, uvolněnější atmosféra pro všechny a setkání je spíše babinec než přednáška. Vzájemně si hodnotíte přípravky, radíte si a užíváte si společný čas. Kosmetické poradenství je v tomto opravdu ušité vám na míru, pokud je pro vás osobně příjemnější být na poradenství sama a chcete mít soukromí, je to také možné. V případě, že máte chuť udělat si hezké odpoledne spolu se svými kamarádkami, či udělat radost mamince, pak se můžeme potkat ve větším počtu. Samozřejmě i pro ně je tato hodinka bezplatná.

Můžeme se vídat pravidelně? Je možnost vyzkoušet i přípravky péče o tělo, dekorativní kosmetiku či parfémy?

Mým posláním kosmetické poradkyně je učit ženy se o sebe starat a pečovat. To konkrétně v praxi znamená od hlavy až k patě 🙂 Celé naše tělo je krásné a zaslouží si naši péči a pozornost. Tedy budete-li s hodinkou kosmetické péče spokojena, je možné se domluvit na dalším setkání, kde se zaměříme opět na konkrétní detaily vaší image. Může to být také kompletní změna ve vašem šatníku, v kosmetické taštičce podle posledních trendů v líčení či další hýčkání pleti v podobě liftingu, vitamínových masek nebo pořádná dávka regenerace. Samozřejmostí jsou pravidelná setkání 1x za čtvrt roku, kdy se společně podíváme na nejnovější trendy v dekorativní kosmetice. Budete mít možnost vyzkoušet přípravky péče o tělo, fantastickou péči o ruce a nohy nebo si vybrat parfém dle vaší povahy pro vás i vašeho partnera.